OĞUZ GÜNGÖR MANAGER
2006 yılında sektöre giriş yaparak kendini yetiştirip birçok organizasyonda bulunup uzman ve tecrübeli ekibini kurarak 2009 yılında Oscar Ajans adıyla Dizi, Sinema , Reklam ,Belgesel ve Modellik çalışmalarıyla sektöre hizmet vermeye başlamıştır.
Kuruluşundan bu güne birçok başarılı organizasyon dizi ve sinema filmine imzasını atan Türkiye'nin '' ilk '' ve halen ''en büyük'' cast, model ve organizasyon ajansı olarak çalışmalarını yürütmektedir.Sektördeki amacı kişiyi sadece set ortamına yardımcı oyuncu olarak yönlendirmek değil Oyuncu yada Model olarak kişinin yeteneğiyle birlikte yetiştirebilmektir. Bu amaçla da 2017 yılında Oscar Oyunculuk Akademisini kurarak profesyonel alanda oyuncu adaylarına alanında başarılı eğitmenlerle Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi ve Temel Oyunculuk Eğitimi sunmaya başladı. Bünyesinde yetiştirdiği yetenekli olduğuna inandığı kişilerle de Oğuz GÜNGÖR menajerliği altında da birebir özel menajerliğini de yapmaktadır.
İş hayatı boyunca güven vermeyle birlikte güven alabileceği , bu işi gerçekten profesyonel alanda yapmak isteyen kişilerle yolunu belirleyip tüm titizlikle çalısmalarını yürütmektedir.